Borgwarner TURBO

Borgwarner Turbo Türkiye distribütörü olarak 1990 yılından beri müşterilerimize güvenle hizmet sağlıyoruz. Uzun yıllar hizmet sağlayacak Borgwarner Turbo tedariği sağlıyoruz.

ORJİNAL BORGWARNER TURBO

İşinizin önemini kavrayan, sizi yarı yolda bırakmayacak Orjinal Borgwarner Turbo tedariği sağlıyoruz. 

DAYANIKLI BORGWARNER TURBO

Borgwarner Turbo ile bozuk bir parçayı değiştirmiyor aynı zamanda motorunuzun performansını artırıyorsunuz.

TAM VERİMLİ TURBO

Daha önceli yıllarda olduğu gibi bu yıl da Borgwarner Turbo Premium Distribütörü olarak hizmetteyiz.

Borgwarner Turbo

Araçlarda en çok tercih edilen motorların başında gelen isimlerin satışını yapmaktan ve sizlere yıllardır hizmet vermekten mutluluk duyarız. Yılları aşkın tecrübemiz ve sizlere yaptığımız, karşılığında sizlerin güvenini ve yüzündeki mutluluğu gördüğümüz satışlarımıza devam etmekteyiz. Turbo motorlar hakkında bilgi vermek gerekirse satışını yaptığımız turbo motorları gönül rahatlığı ile Borgwarner Türkiye Distrübütörü üzerinden bilgi alabilir ve satın alabilirsiniz.

Borgwarner Turbo

Birçok seçenek içerisinde gelen ve BorgWagner turbo ürünleri her zaman en kalitede olanlardan biri olarak çalışmasını sağlar. Bu sebeple de tercihini yapılması sebebi basınç sensörlerinin en iyi şekilde çalışarak Turbo şarj makinelerinin hem servisi hele tedarikçisi olarak bulunuyoruz. Bu sebeple de turbonun şarj makinelerinin kullanım sağlayabilmesi ve çeşitlilikleri de gün geçtikçe artış gösterir.

Orijinal yedek parçasının bulunması ile birlikte hızlı bir şekilde tedarik edilerek uygun fiyat aralığında ürünlerimizi en iyi şekilde size ulaştırıyoruz. Bu sebeple de müşteri memnuniyeti ön planda gelir. Orijinal ürünlerimizi en iyi şekilde satışını sağlayarak istenilen çalışma performansına erişme imkânı da yakalarlar. Turbo şarj ürünlerini de bulundurarak mağazamızda tedarik ediyoruz.

Turbo Tedarikçisi Olarak Tam Hizmet

Birçok turbo seçeneği arasında gelen Doruk Wagner Turbo ürünleri içerisinde en fazla adamı sağlam anlardan biridir. Bu sebeple de yüksek basınçlı ve  gazların türbini doldurmasını sağlayarak kompresör hareketlerinde türbinde ne aldığı ortamda belirlenen temiz havanın emilerek basınçlı bir şekilde silindire iletilmesini sağlar.

Bir pompa görevi gören turbo ürünleri her zaman çevre dostu olarak da satışının yapılması ile beraber alımı kalitelidir. Firmamız için her zaman BorgWagner  Turbo çeşitlerini  de satışa sunduğumuz ürünler arasında gelir. Borg Wagner Turbo ürünleri çalıştırmayı gerçekleştirebilmek için öncelikle temiz hava sirküleri sağlar. Bu sebeple de doğa dostu olarak belirlenen ürünlerde gaz salınımı yapılmaması ve belirli bir basınçta sirkülerden geçmesi sağlanır. Böylelikle çalışma hızı da değişme göstermeden aynı hızda kompresörlerin çalışması gerçekleşir.

Kompresör Hareketleri

Üretilirken en ince ayrıntısına kadar düşünülen turbo ürünleri içerisinde BorgWarner Turbo seçeneği her zaman en çok tercih edilenlerden biri olarak belirlenir. Kompresör hareketlerinin türbinden alınarak ortama göre belirlenen temiz havanın emilmesi ile birlikte basıncın sağlanması ile silindiri gönderilmesi gerçekleşir.

Böylelikle turbo kompresörü olarak adlandırılan pompa görevi görürken sıkıştırılan havanın hızı ile birlikte basıncı ve yoğunluğu birim hacmi düşen havanın artması ile birlikte çalışması gerçekleşir.

Turbo Çalışma Hızı

Turbonun gücü tamamı ile egzoz gazlarından gelir. Bu sebeple de çalışmasını sağlayan egzoz gazı Turbo şarj makinelerinin motor atmosferik bir basınç sağlaması ile de üzerine hava verilir. Böylelikle zorlanarak yakıt dolum kısmına daha yüklü bir miktar verilir. Bununla birlikte düşük hacmi olan bir motorun daha yüksek hacimli bir motora eşdeğer olarak kullanım sağlanabilecek bir düzeye gelmesi de görülebilir.

Her Marka  Turbo Ürünün Tedarikçisiyiz

Birçok ürün arasında her zaman öncelik olarak kaliteden yana olmamızla birlikte diğer turbo ürünlerde de marka tercihimiz devam eder.  Bu sebeple de içeriğinde öncelikle dikkat edilmesi gerekenlerden biri de çalışma sensorunun en iyi şekilde yerine getirilmesidir. Ürünlerimizde dikkat ettiğimiz Turbo şarjın motoru atmosferik ve sürekli basınç sağlaması ile birlikte gerçekleşen çalışmasıyla beraber, hava verilerek çalışması sağlanmalıdır.

Zorla doldurum sağlanarak yapılan  yüksek hacimli performans elde edebiliyoruz. Bu sebeple de BorgWarner Turbo ürünlerimizin teknolojisi bizler için çok önemlidir. Tüm müşterilerimiz için kaliteden ödün vermeden çalışma sağlamamız hem de sürüş keyfini en iyi şekilde yaşamak isteyen müşterilerin alım sağladığı ürünler olarak da bilinmelidir.