Araçlarda en çok tercih edilen motorların başında gelen isimlerin satışını yapmaktan ve sizlere yıllardır hizmet vermekten mutluluk duyarız. Yılları aşkın tecrübemiz ve sizlere yaptığımız, karşılığında sizlerin güvenini ve yüzündeki mutluluğu gördüğümüz satışlarımıza devam etmekteyiz. Turbo motorlar hakkında bilgi vermek gerekirse satışını yaptığımız turbo motorları gönül rahatlığı ile Holset Türkiye Distrübütörü üzerinden bilgi alabilir ve satın alabilirsiniz.

Holset Türkiye

Holset Turbo Nedir?

Turbo mekanik bir pompa sistemidir. İçten yanmalı motorların daha üst seviyede verimli ve yüksek performanslı çalışmasını sağlamaktadır. Bu mekanizmaya sahip pompalara hava akışkanlarını bir yerden başka bir yere taşımakla sorumlu mekanizmalardandır. Hava akışkanlığını eşanjör’den ve daha sonrasında da emme kanalına gönderen silindirlerin içine basarak temizlenmiş havayı silindire ulaştırmakla sorumludur. Turbo gücünü elektrik motorlarından almaktadır. Aradığınız marka ve modele sahip bütün turbo motor modellerimizi ve fiyat bilgisini Holset Türkiye distrübütörü üzerinden ulaşarak öğrenip hizmet alabilirsiniz.

Hava akışkanlarının yapısı tanecikli olduğundan ötürü basınç uygulayarak temiz havayı direk silindirlere göndermektedir. Havanın en verimli ve motora asla zarar vermeyecek halini silindirlere ulaştırmak için bazı filtrelerden havayı temizler. Normal atmosferik motorlara nazaran turbo gücünü elektrikten almaz ve havaya normal motorlarla karşılaştırılır ise egzoz gazı salmaması ile doğa dostu olarak bilinmektedir. Kompresör temiz havanın bulunduğu yeri türbin ise egzoz gazının bulunduğu yeri belirtmektedir. Burada önemli olan yer ise aynı mile bağlı olmalarıdır. Aynı zamanda pervanelerine çift taraflı döndürme kuvveti sağlamaktadır.

Bazı durumlarda bu tür mekanizmaların bakımı yapılmazsa ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Bakımı düzenli olarak ve doğru şekilde yapmanız hem motorunuzun ömrünü hem de sizlerin cebini koruyacaktır. Turbo motor konusunun bakımı oldukça önemli bakımlar arasında yer almaktadır. Bu ve buna benzer turbo motor hizmeti almak isterseniz sizlere Holset Türkiye distrübütörü olarak hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Sizlere Hangi Konularda Hizmet Vermekteyiz?

Holset Türkiye distrübütörü olarak yılları aşkın iş tecrübemiz ve sizleri memnun eden satışlarımız ile aracınızın ihtiyacı olan turbo motorların satışını yapmaktayız.  Araçlarınızın başına gelen her türlü turbo arızaları için bizlere ulaşarak yeni ve eşsiz turbo motor modellerimize bakabilir dilerseniz satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir