IHI TURBO

IHI Turbo Türkiye distribütörü olarak 1990 yılından beri müşterilerimize güvenle hizmet sağlıyoruz. Uzun yıllar hizmet sağlayacak IHI Turbo tedariği sağlıyoruz.

ORJİNAL IHI TURBO

İşinizin önemini kavrayan, sizi yarı yolda bırakmayacak Orjinal IHI Turbo tedariği sağlıyoruz. 

DAYANIKLI IHI TURBO

IHI Turbo ile bozuk bir parçayı değiştirmiyor aynı zamanda motorunuzun performansını artırıyorsunuz.

TAM VERİMLİ TURBO

Daha önceli yıllarda olduğu gibi bu yıl da IHI Turbo Premium Distribütörü olarak hizmetteyiz.

IHI Turbo

Araçlarda en çok tercih edilen motorların başında gelen isimlerin satışını yapmaktan ve sizlere yıllardır hizmet vermekten mutluluk duyarız. Yılları aşkın tecrübemiz ve sizlere yaptığımız, karşılığında sizlerin güvenini ve yüzündeki mutluluğu gördüğümüz satışlarımıza devam etmekteyiz. Turbo motorlar hakkında bilgi vermek gerekirse satışını yaptığımız turbo motorları gönül rahatlığı ile IHI Türkiye Distrübütörü üzerinden bilgi alabilir ve satın alabilirsiniz.

IHI Turbo

Bir sürü Turbo seçeneği arasında en hızlı kullanımı ile de bilinen çalışma performansı en iyi markalardan biri olan IHI Turbo istenilen çalışma düzeyinde dayanıklılık konusunda da oldukça iyidir. Bu sebeple de birçok özelliğinin yanı sıra Turbo ürünlerden biri olan IHI Turbo, doğa dostu olarak da bilinir. Bu nedenle de kalitesinin yanında aynı zamanda tercih sağlanma sebeplerinden biri de çalışma performansıdır.

Doğa Dostu Ürün

Kısa sürede sürüş menzilini daha da hızlandırma imkânına sahip olması da temiz hava sirküleri yapılarak temiz havaya zarar vermemesi ile tercihler artar.  Her zaman satışını sağladığımız turbo ürünlerimiz içerisinde en fazla tercih sağlayan ürünlerden biri olarak da IHI Turbo içeriği ve çalışma sistematiği olarak da bilinir.

Çalışma Hızı ve Kalitesi

IHI Turbo ürünleri içerisinde her zaman kalitesi ile birlikte bilinen marka satışını sağlamamız önemlidir. Bu sebeple de müşterilerimizin tercihi sebebiyle  ürün içeriğinde kullanılan materyallerden çalışma sağlanırken alınan verim de bir o kadar önemli olarak görülür. Her zaman satışını gerçekleştirdiğimiz IHI Turbo ürünleri içerisinde çalışma sağlarken motorun gücünü artırması önemlidir. Bu sebeple de motorun gücünün artmasını sağlayarak aynı zamanda egzoz gazına da bağlı olarak bir çalışan pompa görevi görür.

Her zaman istenilen basınç aralığında çalışma sağlayarak turbo kompresörü vasıtası ile gerçekleştirilen temiz hava sirküleri oluşur. Bu sebeple de sağlanan çalışmanın en iyi şekilde gerçekleştirilebilmesi için de kullanılan ürün ve kalitesi önem gösterir.

Turbo Ürünlerde Dayanıklılık

Her zaman belirlenmesi gereken ve dikkat edilen noktalardan biri de turbo ürünleri içerisindeki dayanıklılıktır. Çalışmayı sağlayan materyalin kaliteli bir şekilde gerçekleşmesi ile elde edilen performansı hızı ne kadar önemli ise bir diğer önemli görülen nokta ise dayanıklı olmasıdır.  Dayanıklı olan ürünlerin daha uzun sür muhafaza edilerek çalışması sağlanabilir.

Bu sebeple de araç severlerin fazladan masraf yapmalarına gerek kalmadan kaliteli ürün alımı ile birlikte en iyi derecede çalışma sağlayarak gücünü motordan alarak uzun ömürlü bir performans sergileyebilir. Bu sebeple de istenilen ürünler arasında gelen IHI Turbo merak edilen ve kalitesiyle alımı gerçekleşecek ürünler arasındadır.

IHI Turbo ve Çalışma Hızı

Her tür Bu ürünü gibi IHI Turbo ürünleri de her zaman çalışmaya en iyi şekilde sağlayan turbo ürünleri arasında yerini alır. Motorun gücünü ise en iyi şekilde artırarak kullanılan dizel motorlarında her zaman tüketiminin azalmasını sağlar. Böylelikle daha küçük olan motorların etkin olarak kullanımını sağlar. Önemli bir miktar havanın dönüşüme uğraması ile birlikte yakıt tasarrufu da sağlayabilir.

Kompresör  hareketlerini de azaltarak temiz havayı emen bir basınç sistemi mevcuttur.  Aynı zamanda bu sistemle birlikte temiz hava emilerek silindirlere ulaşır. Böylelikle bilinen bir basınç altında ve yoğunluğu ile beraber artış gösterir.  Merak edilenler için her zaman firmamızdan hizmet alabilirsiniz.