MERCEDES TURBO

Mercedes Turbo Türkiye distribütörü olarak 1990 yılından beri müşterilerimize güvenle hizmet sağlıyoruz. Uzun yıllar hizmet sağlayacak Mercedes Turbo tedariği sağlıyoruz.

MERCEDES BİNEK ARAÇ TURBO

Mercedes binek araçlarınızın bozulan veya değişmesi gereken turbolarını orjinal Mercedes turbo ile değiştiriyoruz. 

MERCEDES ARAZİ ARACI TURBO

Mercedes arazi araçlarınızın bozulan veya değişmesi gereken turbolarını orjinal Mercedes turbo ile değiştiriyoruz. 

MERCEDES KAMYONET TURBO

Mercedes kamyonet araçlarınızın bozulan veya değişmesi gereken turbolarını orjinal Mercedes turbo ile değiştiriyoruz. 

Mercedes Turbo

Sistemsel olarak araç kullanıcıları veya araç sahipleri turbo düzeneğinin hangi işlevde kullandığı ve neden gerekli olduğunu merak ederler. Turbo, anlam olarak motor dünyasında aşırı besleme olarak tanımlanabilir ve ayrıca turbo sistemi motor düzeneğine oturtulmuş sıcak hava üfleyen bir pompa olarak işlev görür. Mercedes turbo sayesinde gerek aracınızın çekiş gücü olsun gerekse de hız olarak değeri büyük bir artış gözlemlenecektir.

Turbo sistemi ile dışarıdan alınan havanın daha fazlasını alarak silindirlere büyük bir basınç ile atmasıdır. Bu sayede turbo olmayan araçlar ile kıyaslandığında benzersiz bir performans elde edildiği görülmektedir. Durum böyle olunca turbolu araçlar genel olarak daha az zararlı gaz dışarı bırakırlar. Bu işlem dahi çevre üzerinde olumlu yönde büyük bir sonuç doğurur.

Mercedes Turbo Nedir?

Genel bir bakış açısı ile incelendiğinde Mercedes turbo araç yakıtı ile bağlantılı olarak işlem gören sıcak hava pompasıdır. Daha kapsamlı olarak değerlendirilecek olursa yüksek ölçülerde beslemek olarak bilinir. Araç çalışırken hatta giderken ani tepkimeler olarak gaza birden yüklenildiğinde dışarıdan normal olarak çektiği havanın daha fazlasını çekerek motora ekstra bir performans kazandırır.

Silindirlere basılan fazla hava ile birlikte araçlarda hız olarak da güç olarak da performans artışı görülmektedir. Tabi ki bu sayede yakıt oranında düşüşlerde gözlemlenmektedir. Hem doğa için hem kullanıcılar için faydalı bir sistemdir. Sadece bu nedenle bile olsa tercih edilirliği yüksektir.

Mercedes Turbo Neden Tercih Edilir?

Araçların motorları üzerine eklenmekte olan bu faydalı bir o kadarda karışık sistem ile elde edilen performanslar nedeni ile çok tercih edilir. Mercedes turbo sayesinde yakıttan tasarruf edildiği gibi iş gücü olarak da maksimum düzeyde yararlanılmaktadır. Turbo sistemini deneyimleyen kullanıcılar tarafından vazgeçilmez bir hal almıştır.

Gerek turbo desteği ile elde edilen güç,  Mercedes turbo ile sağlanan yakıt tasarrufu kullanıcıları tarafından tercih edilirliğini arttırmıştır. Turbo özelliği ile tanışmanız için büyük bir fırsat olabilir. Bu nedenle geç kalmadan mutlaka denemelisiniz. Aynı zamanda turbonuz ile ilgili tüm desteği firmamız sağlamaktadır. Pişman olmayacağınızı garanti eder memnun kalmanız için her türlü desteği sunacağımızı bildiririz.

Yakıt Tasarrufu İçin Mercedes Turbo Kullanımı

Genelleme olarak sadece yakıt tasarrufu için bile Mercedes turbo özelliği denenmelidir. Az yakarak çok fazla performans alabileceğiniz bir sistemi mutlaka test etmelisiniz. Tamamen sıcak hava basıncı sayesinde pompa vazifesi yüklendiğinden yakıtı çok daha iyi değerlendirerek performans arttırmakta olan bir sistemdir. Yakıtın büyük bir oranını yaktığından dışarıya kirli gaz olarak da zarar vermez. Cebinizi düşünen yapısının yanı sıra doğaya da faydalı bir motor sistemi turbo özellik ile asla pişmanlık duymayacaksınız. Aracınızda artan iş temposuna şaşkınlığınızı düşen yakıtınız ile ikiye katlayacaksınız. Firmamızdan Mercedes turbo ile ilgili bilgi ve hizmet alabilirsiniz