MITSUBISHI TURBO

Mitsubishi Turbo Türkiye distribütörü olarak 1990 yılından beri müşterilerimize güvenle hizmet sağlıyoruz. Uzun yıllar hizmet sağlayacak Mitsubishi Turbo tedariği sağlıyoruz.

MITSUBISHI BİNEK ARAÇ TURBO

Mitsubishi binek araçlarınızın bozulan veya değişmesi gereken turbolarını orjinal mitsubishi turbo ile değiştiriyoruz. 

MITSUBISHI ARAZİ ARACI TURBO

Mitsubishi arazi araçlarınızın bozulan veya değişmesi gereken turbolarını orjinal mitsubishi turbo ile değiştiriyoruz. 

MITSUBISHI KAMYONET TURBO

Mitsubishi kamyonet araçlarınızın bozulan veya değişmesi gereken turbolarını orjinal mitsubishi turbo ile değiştiriyoruz. 

Mitsubishi Turbo

Birçok araç kullanımında önemli ölçüde sürüş keyfini yaşatan motorların kalitesi her zaman en çok önem verdiğimiz konular arasında geliyor. Her araçta bulunması gereken kaliteye en iyi şekilde yansıtan firma olarak Mitsubishi Turbo, en iyi şekilde araçlarda kendini gösterebileceği ve çalışma performansı sunuyoruz. Bu sebeple müşterilerimizin en çok tercih ettiği firmalardan biri olarak hem kalitenin sunumu hem de performansı yüksek ürünlerimiz ile birlikte gösteriyoruz.

Mitsubishi Turbo ürünü ile her araçta kullanımı mümkün olan turbo ürünler, her zaman sağladıkları performansları ile de uzman firmamız sayesinde müşterilerimize ulaşır. Mitsubishi Turbo ürünü almak için firmamızı tercih eden müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Tercih edilmenin verdiği profesyonellik de Turbo ürünlerde yedek parçasını da satışa sunuyoruz.

Cıtak Turbo ile Mitsubishi Turboları

Birçok firma arasında en fazla seçimi yapılanlardan biri de Mitsubishi’dir. Mitsubishi için binek araç turbosu olarak da çalışma sağlamanın yanında iş makineleri için ve Marin araçları için de orijinal turbo seçeneklerini stoklarımızda her zaman bulundurmaya devam ediyoruz. Bu sebeple de uygun fiyat aralıkları ile birlikte müşterilerimizin seçimini yapabilecekleri uygun ekonomik fiyat aralığı hızla ürünlerimizi en iyi şekilde sunuyoruz.

Her zaman en iyi kalitede üretilmeye devam eden motorların satışı ile beraber aynı zamanda orijinal turbo ürünlerde tedarikçi olarak da bulunuyoruz. Mitsubishi Turbo için birçok seçenek ve uygun turbo şarj seçenekleri de mevcuttur. Firmamızda ve çalışmalarınızdan ödün vermeden uygun fiyatlarda satışa sunuyoruz.

Mitsubishi Turbo ile Kaliteyi Yakalayın

1987 yılında kurulan firmamız ile birlikte aynı zamanda tüm ağır ticari araçların da turbosunun bulundurmuyoruz. Satışa sunduğumuz hafif ticari araç turboları ile birlikte binek araç turbolu ve iş makine turbosu ve  istenilen turbo ürünü de  stokta bulundurarak mevcut olarak istenildiği zaman satışa çıkarmaya devam ediyoruz. İstenilen talepler doğrultusunda en uygun fiyatları bulundurarak satışa sunuyoruz.

Turbo Şarj Sistemi

Mitsubishi Turbo ürünleri içerisinde aynı zamanda turbo şarj çeşitlerimiz de mevcuttur. İçerisinde ağır vasıtaların turbo ürünleri ile beraber binek araçların turboları da her zaman isteğe uygun bir şekilde satışa sunulur. Hafif ticari ve zirai araçların içinde bulundurduğumuz turbo seçenekleri de en uygun fiyatları ile müşterilerini bekliyor.

Citak Turbo ile En Uygun Seçenekler

Satışa sunduğumuz Turbo ürünler içerisinde ağır vasıtaların, binek araçları hafif ticari ve zirai araçlar olmak dahilinde aynı zamanda iş makinelerinin de İçerisinde bulunduğu turbolar ile marin turboların satışı yapılır. Mitsubishi turbo ve daha pek çok turbo ürünü için 2020 ve 2021 üretimi olan Holset distribütörlüğünü alarak çalışma sağladığımız makine ürünleri içerisinde en yaygın olan binek araçların turbosu içerisinde ağır vasıta araçlarının da turbosu mevcuttur.

Müşterilerimizin aradığını her turbo ürün için mevcut bulundurduğumuz geniş potansiyelde ürün çeşidimiz de her zaman en iyi şekilde hizmet vermeye devam eder. Merak edilen her konu için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz.